П’ятниця, 23 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Посеред лісу відбулася музична прем’єра від Херсонського театру

На базі зеленого туризму «Чумацька криниця» в Олешківському лісі, 6 червня 2020 року, відбулася прем’єра програми від Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша “Музика лісу. Симфонія природи”, режесером-постановником якої виступила Катерина Слажнєва.

За словами керівника театру Олександра Книги, ця локація вибрана не випадково, адже що як не природа зможе стати гарним доповненням.

Олександр Книга:

«Це не вистава, а симфонічний концерт. Вирішили провести його тут, адже всі мелодії, що прозвучать, написані композиторами, яких надихнула природа».

Цього вечора глядач опинився просто посеред лісу та зміг поринути у дивовижний світ класичної музики, що лунає під акомпанемент природи – шелесту дерев, співу птахів та дзюрчання води.

Оркестр разом з солістами театру подарували присутнім понад 20 неймовірно різних композицій. Музична палітра була наповнена від української народної пісні «Несе Галя воду» до джазу та навіть відомого хіта «Майже весна» гурту «Океану Ельзи».

Неперевершена гра оркестру супроводжувалася пристрасними танцями дуету Ольги Саніної та Гліба Малиги, чуттєвими віршами та високими нотками заворожуючого співу вокалістки театру Тетяни Мисак.

Науковці стверджують, що музика надихає людину, заряджає енергією та дарує друге дихання. Однак серед усіх жанрів найефективнішою “батарейкою” була й залишається класична музика у живому виконанні. Вона допомагає позбутися депресивних станів, стресів, переживань і страждань. А деякі дослідники навіть запевняють, що звуки певних музичних інструментів здатні лікувати. Так, наприклад, саксофон покращує роботу нирок, легкі відгукуються на звуки арфи, серце, печінка вилікують звуки флейти.

Тож, хто ще не встиг відвідати сеанс музикотерапії, може завітати до лісового театру 11 червня та провести літній вечір у чудовій атмосфері.

Олександр Книга також відзначив, що накінець червня глядачів чекає ще кілька новинок на свіжому повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *