Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Постійна комісія Херсонської обласної ради відпрацювала важливі питання в галузі земельних відносин та екології

31 липня 2020 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології.

Серед основних питань порядку денного – реформування Державного агентства водних ресурсів України та проблеми, які виникли у зв’язку з відсутністю чіткого графіка процесу реорганізації.

До обласної ради надійшли скарги від трудових колективів міжрайонних управлінь водного господарства стосовно можливого звільнення досвідчених працівників галузі, а також недопущення знищення експлуатаційних організацій області. Заслухавши доповідачів, комісія прийняла рішення – рекомендувати працівникам Державного агентства водних ресурсів України і Басейного управління водних ресурсів Нижнього Дніпра зустрітися з трудовими колективами в районах та спільно відпрацювати план реорганізації. Окрім цього, донести до колективів інформацію про результати реформування та його наслідки.

Не менш важливим є і питання нормативно-грошової оцінки землі населених пунктів, бо саме від неї залежить скільки надходжень буде іти до місцевих бюджетів, а звідти на підтримку всієї соціальної сфери.

“Зі зміною голови Держгеокадастру земельні питання почали вирішуватися зовсім в іншому ключі. Сьогодні ми бачимо позитивні зміни у цьому напрямку і сподіваємось, що в найкоротший термін землі перейдуть в управління місцевих рад», – зазначив голова комісії, депутат обласної ради Сергій Рибалко”.

 

Також розглядалися питання щодо діяльності лісового та мисливського господарств на території Херсонщини, зокрема вирішення конфлікту щодо користування мисливськими угіддями в Каланчацькому районі.

Загалом у рамках комісії було опрацьовано близько 20 питань порядку денного.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *