Вівторок, 26 СічняПерший регіональний
Shadow

Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні відвідав Херсон

Сьогодні, 12 грудня 2020 року, відбулася офіційна зустріч міського голови Ігоря Колихаєва з Надзвичайним та Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Під час зустрічі обговорили питання привабливості міста для надходження італійських інвестицій.
Сторони окреслили точки дотику для майбутньої співпраці у сфері туризму, культури, харчової переробки, машинобудування, освіти, медицини та технологій. А також розвитку херсонського аеропорту та суднобудування.

Міський голова Ігор Колихаєв підкреслив, що всіляко сприятиме реалізації спільних проєктів.

«Сподіваюся на плідну взаємодію, запрошуємо до партнерства всіх охочих інвестувати у наше місто, розпочати тут бізнес, адже ідей для цікавих спільних проєктів у Херсоні чимало» , – наголосив Ігор Колихаєв.

Зі свого боку Давіде Ла Чечіліа запевнив, що сприятиме розвитку співпраці з Херсоном та запропонував побратимство із одним з італійських міст.

Окрім того, міський голова й Надзвичайний та Повноважний Посол відкрили меморіальну дошку для збереження історичної пам’яті про Анжело Анатру та Консульську агенцію Королівства Італія, що була розташована у будівлі Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів та шашок в 1906-1918 роках.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *