П’ятниця, 16 КвітняПерший регіональний
Shadow

Працівник Херсонської облдержадміністрації потребує допомоги

Його життя поділилось на “до” і “після”. У 27 років Максим Поплавський, який працює у пресслужбі Херсонської облдержадміністрації, почув страшний діагноз: гострий лейкоз (рак крові). Минулого місяця у нього несподівано погіршилося самопочуття. Він звернувся до лікаря та пройшов обстеження, яке і показало, що треба боротися за своє життя. Наразі Максима Поплавського госпіталізували до гематологічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні.

До працевлаштування у державну установу, кілька років працював відеооператором на херсонському телебаченні. Не раз знімав сюжети про допомогу, якої потребують люди з онкологічними захворюваннями, але навіть і не задумувався, що в такій ситуації, опиниться сам. Не дивлячись на страшний діагноз, вірить у диво і не втрачає оптимізму.

Хвороба дуже тяжка, проте виліковна і потребує чималих коштів. Родина і друзі Максима звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти врятувати життя. Кожна гривня, кожен репост у соцмережах збільшує шанси на одужання.

Реквізити для допомоги:

4149 4996 5061 0999 – Максим Поплавський;
5375 2351 0985 2788 – Світлана Поплавська (мама Максима).

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *