Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Працівники аеропорту «Херсон» змагалися за першість з настільного тенісу

У буденному житті ці чоловіки та жінки щодня  зустрічають та відправляють літаки, турбуються про безпеку авіасполучення, ведуть ділові перемовини з розвитку херсонського летовища та відкриття нових авіарейсів. Проте сьогодні працівники міжнародного аеропорту “Херсон” відволіклися від щоденних справ та стали учасниками відкритого чемпіонату з настільного тенісу, який вже протягом 4 років проводить ентузіаст своєї справи Юрій  Нестеров. Місцем проведення турніру став ТРЦ “Фабрика”.

Згуртував своїх колег та став ініціатором проведення заходу Петро Федотов. За його словами, працівники аеропорту «Херсон» вдало поєднують роботу з активним та спортивним способом життя. Крім того, за підтримки Віталія Кучерука, директора комунального підприємства «Херсонські авіалінії», команда від аеропорту «Херсон» вже багато років поспіль долучається до змагань з настільного тенісу серед аеропортів та авіації України, що проходить в місті Чорноморськ. Тож сьогоднішній турнір є своєрідним відбором до всеукраїнських змагань.

Петро Федотов: «В цьому році в нас знову будуть проходити змагання серед аеропортів. Будуть змагатися не менш, як 10 команд: це і аеропорти та інші авіакомпанії. Відповідно по результатам сьогоднішнього турніру буде сформована команда, яка візьме вже участь у змаганнях серед аеропортів України».

Ігор Лебедь: «Свій вільний час ми приділяємо заняттям спорту. Долучаємо до активного способу життя і молоде покоління, як своїх співробітників, так і дітей та онуків. Сьогодні я зіграв з двома суперниками і двох виграв».

Тетяна Войтович: « У вільний час вирішили зайнятися спортом, взяти участь у турнірі. Тому вся команда аеропорту не тільки працює, а й веде активний спосіб життя з різних видів спорту. Як кажуть, у здоровому тілі – здоровий дух!».

А поки дорослі змагалися за першість для малечі було організовано цікаві розваги. 

Любителі ракетки та м’яча вели боротьбу за справжній кубок. А також медалями були нагороджені кращі гравці серед жінок та чоловіків. 

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *