Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Працівники превентивної діяльності поліції Херсонщини продовжують працюють над створенням безпечного середовища в області

Про підсумки роботи поліцейських підрозділів блоку превенції за 2020 рік, а також про перспективи служб йшлося сьогодні на нараді під головуванням заступника начальника ГУНП в Херсонській області полковника поліції Дениса Захарченка. Участь у заході взяли керівники поліцейських підрозділів превентивної діяльності всіх районів області.

– У цьому році нас чекає реалізація низки профілактичних програм щодо створення безпекового середовища, ми маємо зробити поліцейську присутність у всіх ОТГ максимальною. Це і поява поліцейських офіцерів громади в кожній ОТГ, і відкриття нових поліцейських станцій, і доступність поліцейських послуг у всіх населених пунктах області, і цифровізація поліцейської діяльності, – зазначив заступник начальника ГУНП в Херсонській області Денис Захарчено.

На початку засідання заступник начальника ГУНП зазначив, що Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини за напрямами службової діяльності у минулому році  досягло позитивних показників та посіло 4 місце серед усіх підрозділів України. Працівники виконали покладені на них завдання, забезпечили на належному рівні правопорядок і безпеку громадян. Керівники кращих підрозділів отримали подяки.  

У робочому порядку присутні детально розглянули та проаналізували результати роботи у минулому році по напрямкам діяльності. Після чого Денис Захарченко визначив пріоритетні напрямки роботи у поточному році. Працівники поліції продовжуватимуть виконувати покладені на них завдання щодо припинення фактів домашнього насильства, безпеки дорожнього руху, реагуватимуть на повідомлення громадян, проводитимуть профілактичну роботу з правопорушниками, братимуть участь у забезпеченні безпеки учасників масових заходів.

Полковник поліції додав, що уже почалася активна підготовка до реалізації в Херсонській області масштабного проекту «Поліцейський офіцер громади», покликаний забезпечити швидке реагування на проблеми людей і підтримання правопорядку на території. Уже проведені зустрічі з головами ОТГ щодо цього проекту, а також щодо подальшої підготовки поліцейських для роботи в територіальних громадах.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *