Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Практичний іспит на право керування авто фіксується на відео

За словами начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Херсонській області Миколи Лижника, іспити на право керування транспортними засобами – одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС. Лише за 5 місяців поточного року в територіальних сервісних центрах МВС області було прийнято 4290 практичних іспитів.
У грудні минулого року запроваджено відеофіксацію перебігу складання іспиту за допомогою технічних засобів контролю, які встановлюються в екзаменаційні автомобілі.

Відеореєстратор фіксує дії кандидата у водії на проїзній частині та ситуацію в салоні.

Таким чином процедура складання іспитів стала більш прозорою. Відеофіксація дає можливість зменшити корупційну складову та уникнути можливих суперечностей. До того ж, протягом 10 діб, доки триває строк зберігання відео, кандидат у водії може оскаржити результати іспиту.

Наразі, у період тестового режиму, кандидат у водії ще має право відмовитися від фіксації процесу складання практичного іспиту.

Однак, вже незабаром фіксація стане обов’язковою, а відмова від відеозапису іспиту буде підставою для недопущення до складання практики водіння. Також збільшиться строк зберігання відео.

Прес-служба сервісного центру ГСЦ МВС в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *