Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Правоохоронці вилучили з родини трьох малюків, мати яких не в змозі їх утримувати

В поліцію надійшла інформація, що у дачному будинку в с.Кринки потребує допомоги вагітна жінка з трьома маленькими дітьми. У матері немає коштів, щоб утримувати дітей, а також власного житла.

На місце виїхали працівники ювенальної превенції, служби у справах дітей та актив села. Власник дачного будинку розповів, що на початку року до нього попросилася жити 26-річна вагітна жінка з трьома дітьми. Вони приїхали з іншого району без грошей і не мали, де жити. Чоловік дозволив їм пожити в будинку, але нині вже не має коштів, щоб утримувати цю родину.

Сама жінка пояснила, що її попередні чоловіки відмовилися від неї та дітей, нічим їй не допомагають. Власного будинку вона не має, родичі теж відмовляються приймати її. Роботи вона не має і нині не може утримувати трьох дітей віком від 4 до 9 років.

Зважаючи на загрозу здоров’ю дітей, які жили у неопалюваному приміщенні з антисанітарією та були голодні, ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей прийняли рішення тимчасово вилучити малюків. Їх помістили в лікарню міста Олешки для обстеження.

 

Мати ж пояснила, що надалі проживатиме у власника дачного будинку. Жінку проконсультували щодо отримання соціальної допомоги на дітей та організацій, які надають допомогу таким родинам.   

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *