П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Представниці  аеропорту «Херсон» посіли друге місце у весняному турнірі з волейболу

У селі Чорнобаївка (Білозерський район) відбувся 10 ювілейний турнір з волейболу серед жінок і присвячений він був Міжнародному жіночому дню – 8 березня. За першість змагалися представниці чарівної статті із 6 команд: с. Дар’ївка, c. Чорнобаївки, Херсонського фізико-технічного ліцею, Херсонського державного університету, а також вперше участь у змаганнях взяли команди Херсонського державного аграрного університету та комунального підприємства «Херсонські авіалінії».

У півфінал змагань вийшли команди Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, с.Чорнобаївки та КП «Херсонські авіалінії».

За результатами гри першість здобула команда з с. Чорнобаївка, друге місце посіли волейболістки КП «Херсонські авіалінії».

Учасниць команди КП «Херсонські авіалінії» протягом гри підтримували колектив лет овища та керівник Віталій Кучерук. За його словами працівники аеропорту підтримують здоровий спосіб життя та є активними учасниками змагань із різноманітних видів спорту.

Віталій Кучерук:

«Ми беремо участь у  багатьох змаганнях в місті та області, звісно ж аматорських. Нещодавно ми брали участь в гирьових змаганнях, в турнірі з тенісу, змагалися за першість з футзалу. Наразі ми готуємося до головного турніру в році – це спартакіада авіакомпаній України. Я задоволений результатами сьогоднішніх змагань. Для нас це престижно, але найголовніше, що задоволені дівчата. Бажаю їм якомога більше перемог, щастя та любові».

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *