Вівторок, 19 СічняПерший регіональний
Shadow

Представник президента України у Криму: «Питання захисту корінного населення для нас у пріоритеті»

Про це під час зустрічі урядовців з місцевими громадами переселенців з тимчасово окупованої території Криму, представниками неприбуткових громадських організацій, Меджлісу кримськотатарського народу, що проходить в Херсонській обласній державній адміністрації, заявив Антон Кориневич, Постійний представник президента України в АР Крим.

Антон Кориневич:

«Питання захисту прав кримчан, які проживають на тимчасово окупованій території, питання захисту корінного кримськотатарського народу, питання захисту внутрішньо переміщених осіб є ключовими у нашій діяльності. Ми дуже раді, що сьогодні тут присутні представники Криму і ми готові ретельно всі ці питання відпрацювати і знайти шляхи їх вирішення».

Нагадаємо, на Херсонщині перебуватимуть з дводенним робочим візитом представники Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *