Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Представники Херсонської облради відвідали швейну фабрику «ВіД»

В рамках інспекційної кампанії з виявлення незадекларованої праці голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко разом з першою заступницею начальника Головного управління Держпраці в Херсонській області Яною Скуратовською відвідали швейну фабрику «ВіД».

«Швейна фабрика «ВіД» – взірець підприємства з легалізації роботи, дотримання соціальних вимог щодо найманих працівників. Ми бачимо, що можна модернізувати підприємство, рухатися в рамках прогресу, при цьому зберігати можливості надання людям достойних умов праці та отримання гідної зарплати. Крім того, отримання високого пенсійного забезпечення напряму залежить від рівня оплати праці «в білу», – зазначив Олександр Самойленко.

Яна Скуратовська поінформувала, що цього року з 1 липня спільно з податковою розпочалася інспекційна кампанія щодо незадекларованої праці суб’єктів господарювання, які мають високі ризики використання праці без належного оформлення трудових відносин.

«Як ми переконуємо, що задекларована праця – це добре? Пояснюємо, що лише конкурентні переваги можуть забезпечити стабільний прибуток. Також незадекларована праця сприяє зниженню продуктивності роботи, ну і звісно не оформлення працівників призводить до ускладнень з контролюючими органами й сплати штрафних санкцій», – пояснила пані Яна.

Генеральний директор швейної фабрики «ВіД» Володимир Дармороз зазначив: «Швейна фабрика «ВіД» – це на сьогодні підприємство у Херсоні та 5 філіалів в області. Кількість працівників налічує 400 осіб. Відзначу, що всі вони офіційно працевлаштовані».

Він пояснив, що офіційно працевлаштовані працівники мають ряд переваг: соціальний пакет, гарантія своєчасної заробітної плати, лікарняні, а також додаткова матеріальна допомога.

«Всі ми хочемо жити у сучасній цивілізованій країні. І саме сплата податків дає нам можливість цього розвитку», – підкреслив пан Володимир.

У свою чергу виконуючий директор швейної фабрики «ВіД» Ярослав Скрипник підкреслив, що наразі підприємство отримало замовлення на пошиття 11 тисяч тенісок для поліції до 30-річчя незалежності України.

«Виконуємо замовлення й для Національної поліції України, Міністерства оборони України, Національної гвардії України. Також маємо й комерційні замовлення. Їх багато, тому намагаємо виконувати все вчасно», – додав пан Ярослав.

Додатково: швейна фабрика «ВіД» – це одне з найбільших сучасних швейних підприємств України, яке займається виробництвом сучасних товарів на основі міжнародного досвіду.

Фабрика оснащена найновішим і сучасним обладнанням від провідних світових виробників таких як: PFAFF, Dürkopp, BROTHER, JUKI, INVESTRONIKA та інших. Має 8 виробничих ліній для випуску різних видів одягу.

Вишивальні машини і високотехнологічне обладнання забезпечують широкий спектр вишивки і орнаментів.

Пресслужба Херсонської обласної ради 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

схожі записи:

У Херсоні проводитимуть профілактику від коронавірусу у транспортних засобах
На Херсонщині придбали апарати штучної вентиляції легень за кошти обласного бюджету
Миколу Світличного нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Херсонщиною»
«Промислова» комісія Херсонської облради погодила питання на сесію
Комунальна комісія Херсонської облради розглянула питання щодо подальшого функціонування Олешківсько...
Коммунальное предприятие «Автотранспортное предприятие Херсонского областного совета» оказывает ряд ...
Сесія Херсонської обласної ради запланована на серпень
Депутати Херсонської обласної ради провели «зашкварну» другу сесію
В Херсонській облраді розпочато відбір проєктів, які отримають співфінасування з обласного бюджету
Херсонська обласна рада контролює виконання соціально-економічних програм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *