Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

Прем’єр-міністр України проінспектував роботу Херсонського обласного лабораторного центру

Під час огляду Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ в рамках робочої поїздки на Херсонщину прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив оперативне виявлення фахівцями контактних хворих.

Денис Шмигаль зазначив, що лабораторія працює на високому рівні. Він додав, що Херсонський обласний лабораторний центр — один із найкращих в Україні.

«Добре працююча лабораторія дає можливість вчасно приймати рішення та оперативно встановлювати контактних хворих. Мені дуже сподобався ваш підхід до швидкого виявлення хворих та швидкої локалізації. Це дає свій результат, адже Херсонщина є лідером в частині боротьби з COVID-19», — зазначив прем’єр-міністр.

Наразі за добу установа проводить 500 ПЛР-досліджень і 2000 тестувань методом ІФА. За словами керівника лабцентру Олександра Хондуся, очікується отримання додаткового обладнання, аби збільшити кількість обробки ПЛР-тестувань вдвічі.

Нагадаємо: за рівнем епідемічної безпеки Херсонщина знаходиться в «зеленій» зоні. Наразі в області лабораторно підтверджено 558 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Підписуйтеся на телеграм-канал ПЕРШОГО РЕГІОНАЛЬНОГО tg://resolve?domain=firstregionsite 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *