Середа, 16 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Президент не хоче спілкуватися з херсонськими журналістами

Вже завтра, 26 червня 2020 року, президент України Володимир Зеленський вийде зі своєї «ізоляції» та з офіційним візитом відвідає Херсонщину. Але організація приїзду глави держави залишає бажати кращого. Адже станом на 18-00 25 червня 2020 року акредитацію журналістів для висвітлення приїзду Зеленського та проводення прес-конференції представники Херсонської обласної державної адміністрації досі не розпочали. Це в свою чергу викликає підозри. Напевно, президент боїться незручних запитань від журналістів та просто не має бажання з ними спілкуватися.

Під час свого дводенного візиту Зеленський візьме участь у підписанні концесійного договору порту Херсон. Після чого відвідає Нову Каховку, де відкриє реконструйоване штучне футбольне поле «Дніпро» стадіону «Енергія».

Також Зеленський планує поїхати у виноробне господарство князя Трубецького в селі Веселому. Після чого полетить ночувати на острів Бірючий, у президентський будинок.

Другий день Зеленський почне з екскурсії в біосферному заповіднику «Асканія-Нова».

Такі плани глави держави обурюють українців. У соцмережах люди активно обговорюють, що замість того, аби відвідати Західну Україну, де багато областей затопило водою, сотні сіл опонились відірваними від цивілізації, а люди залишилися без даху над головою, президент їде відпочити на південь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *