Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Президент України Володимир Зеленський не приїде на Херсонщину з робочим візитом 

Сьогодні, 15 листопада 2019 року, Володимир Зеленський не перебуватиме у Херсонській області з офіційним візитом. Про це нашій редакції стало відомо з власних джерел.

Планувалося, що він відвідає КПВВ «Чонгар» та особисто перевірить, як просуваються будівельні роботи на контрольно-пропускному пункті на тимчасовій адмінмежі з окупованим Кримом.

Нагадаємо, 13 липня цього року під час призначення Юрія Гусєва на посаду керівника області, Юрій Веніамінович пообіцяв публічно Президентові України , що до Дня свого народження – 15 листопада, він встигне побудувати першу чергу КПВВ.
Запрошували главу держави і на Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який сьогодні має відбутися у шато Трубецьких (Бериславський район).
З яких саме причин Президент України Володимир Зеленський не зможе відвідати Херсонщину, нашій редакції не відомо. Можливо зайнятий державними справами більшої ваги, а, можливо, – наш губернатор не заробив ще таких девідентів, щоб на його день народження приїжджав особисто глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *