Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Профільна комісія Херсонської обласної ради ознайомилась із ходом ремонту автомобільних доріг

22 травня 2020 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Під час розгляду питань порядку денного найбільша увага була приділена звіту по використанню коштів обласного територіального дорожнього фонду за січень-березень 2020 року. Так, до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, погодженого 11 лютого 2020 року Державним агентством автомобільних доріг України, увійшло 63 об’єкти. Серед них: 17 автомобільних доріг загального користування місцевого значення, 1 міст на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення та 45 вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

За інформацією директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Анатолія Галамаги, на сьогодні ведуться роботи на 12 об’єктах, а саме:

– поточний середній ремонт вулиці Покровська в смт Горностаївка Горностаївського району;

– поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О221501 Чаплинка – Новотроїцьке – Рикове на ділянці км 73+000 – км 92+000 (окремими ділянками);

– поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220211 Східне – Загорянівка – /М-14/ на ділянці км 3+800 – км 8+800;

– капітальний ремонт вулиці 1 Травня в м. Гола Пристань;

– капітальний ремонт вулиці Миру в с. Шляхове Бериславського району;

– капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О220405 Калініндорф – Калінінське, км 5+400;

– капітальний ремонт вулиці Михайла Булата в с. Зміївка;

– капітальний ремонт вулиці Дружби (від вул. Соборна до пров. Городнього) в смт Новотроїцьке;

– капітальний ремонт провул. Західного в смт Верхній Рогачик;

– капітальний ремонт вулиці Степова в с. Долинське;

– капітальний ремонт вулиці Жовтнева в с. Борозенське;

– капітальний ремонт вулиці Героїв України (від вул. Мазурівська до вул. Дачна) в смт Нововоронцовка.

У той же час, до переліку об’єктів поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення увійшло 103 об’єкти на загальну суму 80160,7 тис. грн. Нині проходять відповідні тендери.

Станом на 1 квітня 2020 року освоєння коштів державного бюджету по всіх об’єктах ремонтів складає 33242,6 тис. грн.

«Я вдячний Департаменту за величезну організаційну роботу. Сподіваюсь, що протягом року вдасться реалізувати все, що заплановано, і навіть вистачить коштів на об’єкти, що увійшли до резервних списків. Проте, зважаючи на останні новини, що надійшли з Дніпропетровщини, де 20 травня під вантажівкою провалився міст, постає питання щодо стану таких штучних споруджень в Херсонській області», – запитав голова комісії Віктор Деркач.

Відповідаючи на питання, Анатолій Галамага доповів, що в області понад 90 мостів, з них 45 – місцевого значення, чотири з яких в аварійному стані. Найкритичніша ситуація з Таврійським мостом, що проходить через Північно-кримський канал. Експертиза показала, що необхідно робити заміну абсолютно всього, починаючи з опор, а це вимагає і влиття великих коштів. Тому триває робота з пошуку можливих шляхів вирішення цього питання, а також по ремонту іще трьох аварійних мостів на території Херсонщини.

У ході засідання члени комісії розглянули 22 питання порядку денного, частину з яких винесли на розгляд чергової сесії. Зокрема, питання про звіт про виконання обласного бюджету за 2019 рік; про звіт про виконання обласного бюджету Херсонської області за І квартал 2020 року; про внесення змін до рішення ХХХІ сесії обласної ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року № 1502 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2020 рік», про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області за 2019 рік тощо.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *