Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Прокуратура вимагає повернути до державної власності землю на острові Янушев

Прокуратура Херсонської області продовжує виявляти порушення у сфері використання земель державної власності. Про це повідомили у прес-службі відомства

Зокрема йдеться про земельну ділянку площею 9,8 га, розташовану на острові Янушев в акваторії Дніпровського лиману Чорного моря, що входить до Національного природного парку «Нижньодніпровський» та є об’єктом природно – заповідного фонду.

У 2015 році, за позовом прокурора, суд ухвалив рішення, за яким вказану землю було вилучено у приватного підприємства та передано у користування лісомисливському господарству. При цьому право власності належало державі в особі Херсонської обласної державної адміністрації.

Установлено, що цьогоріч державним реєстратором поновлено дію визнаного недійсним за судовим рішенням договору оренди та передано у користування колишньому орендарю поза волею власника.

Враховуючи виявлені порушення, з метою поновлення порушеного права держави прокуратура звернулася до суду із позовом про скасування незаконної реєстрації права оренди на земельну ділянку та її повернення державі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *