Понеділок, 19 КвітняПерший регіональний
Shadow

«Промислова» комісія Херсонської облради погодила питання на сесію

Постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості та агропромислового комплексу розглянула всі питання порядку денного. Головував на засіданні депутат облради Василь Федін.

Заслухали звіт про виконання обласного бюджету Херсонської області за 2019 рік та виконання обласного бюджету Херсонської області за І квартал 2020 року, погодили проєкт змін до обласного бюджету Херсонської області на 2020 рік.

Детально голова комісії зупинився на питаннях інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Херсонської області.

«Чесно кажучи, я вважаю, що в даному питанні значно «просідають» всі – і наша область, і держава, і взагалі політика щодо цієї проблеми. Як людина, що добре знається на виробництві, наголошую: нам не потрібні ефемерні плани і «звіти про виконану роботу». Ще 20 років тому треба було вживати рішучих заходів і справу робити, а ми все в хмарах витаємо», – зауважив Федін.

Взагалі комісія розглянула більше десятка питань. Проте остаточні рішення прийматиме депутатський корпус, що збереться на чергову сесію вже 29 травня поточного року.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *