Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

При Херсонській облраді створено Координаційну раду

Олександр Самойленко

При Херсонській обласній раді створено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування. Таке рішення прийнято депутатами у ході засідання сесії обласної ради, яка відбувається під керівництвом голови обласної ради Олександра Самойленка.

До складу Координаційної ради увійдуть керівництво обласної ради, голови районних рад та територіальних громад. Очолить її голова обласної ради Олександр Самойленко.

Відповідно до реформи децентралізації в Херсонській області сформовано 49 територіальних громад та 5 районів.

А отже виникає необхідність у продуктивній комунікації та плідній взаємодії між територіальними громадами, районними та обласною радами.

Тож, Коордрада й покликана сприяти налагодженню конструктивних взаємозв’язків між органами місцевого самоврядування, обговоренню нагальних питань розвитку області та їх координації.

Крім того, Коордрада має підтримувати зв’язки з асоціаціями та іншими добровільними об’єднаннями в системі місцевого самоврядування, сприяти реалізації принципів Європейської Хартії місцевого самоврядування, рекомендацій Ради Європи та її органів з цих питань, аналізувати ефективність впровадження в практику місцевого самоврядування відповідних програм і зарубіжного досвіду.

Пресслужба Херсонської облради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *