Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

При податковій службі Херсонщини створять Громадську раду

9 грудня 2019 року у прес-центрі Головного управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі   відбулося друге засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при податковій службі Херсонщини.

Під час засідання члени Ініціативної групи розглянули 17 пакетів документів, які надали громадські організації, що виявили готовність взяти участь у проведенні установчих зборів для формування консультативно-дорадчого органу при податковій.

Також присутні вирішили розробити порядок денний установчих зборів для формування Громадської ради, підготувати аналітичні матеріали та затвердити список делегованих учасників.

Нагадаємо, що установчі збори для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбудуться 27 грудня 2019 року об 11:00 за адресою: м. Херсон, вул. Ушакова, 75.

Ознайомитися з протоколом засідання можна за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/gromadska-rada/initsiativna-grupa/diyalnist-initsiativnoi-grupi/74082.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *