П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Прикордонники, які врятували жінку на Херсонщині, отримали почесну нагороду

Сьогодні в урочистій обстановці у управлінні Херсонського прикордонного загону начальник Азово-Чорноморського регіонального управління генерал-майор Володимир Бондар нагородив двох військовослужбовців, які в червні цього року врятували жінку та затримали злочинця.

Ситуація мала місце неподалік від адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом в селі Преображенка, що на Херсонщині. Хлопці зранку прямували до місцевого магазину та раптом почули крик на допомогу. Не вагаючись,  прикордонники побігли до закинутої будівлі де побачили жінку з ножовим пораненням та її кривдника. Жінці військовослужбовці надали першу медичну допомогу, викликали швидку та поліцію, а ймовірного злочинця затримали до приїзду правоохоронців. Як з’ясувалось пізніше, кривдником жінки виявився її чоловік, який не одноразово бив її, а цього разу наніс три ножових поранення в грудну клітину. Від отриманих поранень жінка могла б померти, але вчасно надана перша медична допомога прикордонників врятувала їй життя.

За особисту мужність, самовідданість, професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків наказом Міністерства внутрішніх справ  України старшого прапорщика Володимира Казанлія нагороджено нагрудним знаком «За відзнаку в службі», а прапорщика Олександра Власенка нагороджено нагрудним знаком «За відвагу в службі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *