Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

Районні бюджети області отримали кошти медичної субвенції на забезпечення медичним киснем лікарень

Понад 10,5 млн грн медичної субвенції на забезпечення медичним киснем закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19, уже надійшло до місцевих бюджетів області. Про це під час селекторної наради, яка проводилась у дистанційному форматі за допомогою засобів онлайн-зв’язку, повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко.  

«Завдяки рішенням, прийнятим облрадою, Херсонською та Новокаховською міськрадами, а також розпорядженням голів Бериславської, Голопристанської, Генічеської, Каховської, Скадовської, Олешківської райдержадміністрацій відповідні медзаклади уже можуть використовувати вказані кошти», – наголосив Віктор Короленко.

За його словами, субвенція направлена безпосередньо на постачання кисню, встановлення додаткових кисневих магістралей та закупівлю кисневих концентраторів. Наразі майже всі вказані заклади охорони здоров’я уже підписали договори на постачання кисню та необхідного обладнання. Попередньо також відомо, що Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського та Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних має отримати кисневі концентратори вже 7-9 листопада.  

Активна робота щодо забезпечення лікарень першої та другої хвилі достатнім запасом кисню здійснюється для того, аби якомога оперативніше реагувати на загрози, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції в області. 

Під час селекторної наради також обговорили питання необхідності активізації роботи щодо відбору проб біоматеріалів для проведення досліджень на коронавірус в районах області, адже це допоможе максимально швидко виявляти хворих і не допустити подальшої передачі вірусу. 

Варто зазначити, що наразі в медичних закладах області знаходиться 85 пацієнтів з COVID-19, які отримують кисень. Це становить 38 % від числа всіх госпіталізованих. Загалом у лікарнях області зайнято 44,5 % ліжок, які призначені для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *