Неділя, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Рідні херсонця, що помер від ускладнень коронавірусу, не вірять в поставлений діагноз

Сьогодні, 7 серпня 2020 року, стало відомо, що у Херсонській обласній інфекційній лікарні ім.Г.І.Горбачевського помер чоловік, хворий на COVID-19.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Херсонської обласної державної інформації Вадим Чабан.

За його словами чоловіку було 65 років, він проживав у Херсоні в Дніпровському районі.

«4 серпня 2020 року чоловіка було госпіталізовано до Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського з двосторонньою пневмонією. Діагноз COVID-19 у хворого підтвердився з другого тестування, після чого у дуже важкому стані чоловіка було переведено до інфекційної лікарні. Нажаль, задіяне лікування не допомогло», – зазначив Вадим Чабан.

Журналістам «Першого регіонального» стало відомо, що померлим виявився екс-директор Херсонської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради Микола Рудя – світла та чесна людина, більшу половину свого життя він присвятив дітям-сиротам.

Рідні та друзі чоловіка не вірять в те, що в нього діагностували коронавірусну інфекцію. Вони переконані, чоловіку було надано несвоєчасне та неякісне лікування, тому вони вимагатимуть видати тіло через два тижні, аби поховати чоловіка за християнським обрядом. Також вони хочуть, щоб була здійснена незалежна експертиза тіла.

В свою чергу, директор Департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко зазначає, що поховання відбудеться за встановленою процедурою, як того вимагає спеціальне розпорядження головного санітарного лікаря України.

Редакція «Першого регіонального» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Миколи Григоровича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *