Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Розумники з Херсонщини підкорюють столицю України

3 травня 2019 року у Києві (у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ») стартував фінальний – ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Херсонську область представляє команда у складі 52 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, серед яких по 2 учні з Бериславського та Скадовського районів й м. Каховки, по 1 учню з Каховського, Новотроїцького й Верхньорогачицького районів. Інші учасники – учні закладів освіти міста Херсона та закладів освіти обласного підпорядкування.

Усі 52 учасника будуть змагатися у 52 наукових секціях Конкурсу за різними напрямами: фізика та астрономія, технічні та комп’ютерні науки, економіка, математика, хімія та біологія, екологія та аграрні науки, філософія та суспільствознавство, мовознавство, літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство, історія та науки про Землю.

Минулого року у ІІІ етапі Конкурсу від Херсонщини у складі команди було лише 45 учасників.
Приємно бачити, що цього року кількість учасників від нашої області значно збільшилась.
Слід зазначити, що також спостерігається зростання кількісті учасників з районів та об’єднаних територіальних громад, що свідчить про підвищення якості роботи педагогів і підготовки учнів з пошукової та науково-дослідницької роботи за напрямами діяльності Херсонського територіального відділення Малої академії наук України.
Про результати команди Херсонщини у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018-2019 ми повідомимо по його завершенні. Отож, слідкуйте за нашими новинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *