Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Розвиток Херсонщини напряму залежить від аграрного сектору

Данило Репілевський

Херсонщина та Україна вцілому, заживуть по-іншому, якщо розвивати аграрний бізнес. У цьому переконаний депутат Херсонської обласної ради, виконавчий директор підприємства “Агробізнес” Данило Репілевський.

“Херсонщина – аграрний край і в кожному селі є земля, на якій працюють та заробляють аграрії. Хочеться, щоб частину заробітку, вони залишали на соціальні проєкти для людей. Це ж круто, коли в селі створюються парки, міні-стадіони, з’являється освітлення вулиць, будуються фонтани, коли про село (Мар’янівка – прим. автора) говорять в області і воно є привабливим для туристів”, – зазначив Данило Репілевський в інтерв’ю на “Першому регіональному”.

За словами аграрія, його родина не просто будує бізнес в цьому селі, але й постійно працює над розвитком інфраструктури в ньому та хоче бути прикладом для інших.

Данило Репілевський

Данило Репілевський є співвласником сімейної сироварні “Мар’янівська”, яка розташована в селі Мар’янівка Каховського району Херсонщини.

сир

Нагадаємо, на початку 2021 року крафтовий сир “Єлизавета” від сімейної сироварні передали у Великобританію як презент на день народження королеві Єлизаветі ІІ.

“Сир ми назвали на честь моєї доньки Єлизавети. Ми подумали, якщо в нас є сир “Єлизавета”, то чому б не відправити його королеві. Чи куштувала королева сир, сказати важко. Але посилка була відправлена”, – зазначив Данило Репілевський.

сироварня

Він також розповів, що їх підприємство є унікальним – це перша козина ферма на Херсонщині, яка налічує близько 450 кіз. Дойного стада – близько 300 голів. За словами аграрія, вже за декілька років планують, щоб ця цифра збільшилась вдвічі. Хочуть отримувати 2-2,5 тонни молока в день.

“Ми переймали закордонний досвід, були у Франції. Зрозуміли, що наша ферма навіть краща, адже в нас новітнє обладнання, технології. Ми займаємося повною переробкою молока в сири, після чого вже готовий продукт з’являється на прилавках крамниць”, – каже Данило Репілевський.

Депутат розповів і про спортивні здобутки, яких вдалося досягти з того моменту, як він став віце-президентом ФК «Таврія».

“Ми вже декілька разів займалися реконструкцією стадіону, збільшили кількість глядацьких місць. Заснували другу лігу, ще одне футбольне поле. Добудували міні-отель для команди”, – розповів Данило Репілевський.

Таврія

Наразі розробляється проєкт футбольного поля для вищої ліги у Новій Каховці. Кошти на його реалізацію будуть виділятися з державного бюджету.

Повне інтерв’ю з журналісткою Елеонорою Гуськовою дивіться на ютуб-каналі “Першого регіонального”.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *