П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

Руслан Щедрін: Дошкільна освіта на Херсонщині має бути якісною і доступною


Руслан Щедрін кандидат в депутат Херсонської обласної ради від партії УДАР Віталія Кличка. Він разом зі своєю дружиною Іриною – яскравий приклад того, як молоде покоління починає змінювати суспільство, починаючи з підростаючого покоління. Молода пара заснувала в Херсоні перший англомовний садок “Baby Boss”, де протягом всього дня малюки знаходяться в англомовному середовищі, тим самим освоюючи іноземну мову.

Руслан Щедрін хоче, щоб на Херсонщині діти вже з раннього віку мали можливість отримати якісну освіту. Він разом з командою УДАР не хоче чекати ще п’ять років, а готовий діяти і розвивати Херсонщину вже зараз.

«Я хочу покращити дошкільну освіту у області. Ми вже маємо досвід, як виховувати дітей за новими методикам, що відповідають європейському рівню. Якісна дошкільна освіта має бути доступною для всіх дітей, як для тих, хто живе у обласному центрі, так і у віддалених районах Херсонської області», – каже Руслан Щедрін.

Він впевнений, що завдяки спільним зусиллям ударівці в кожному куточку Херсонщини буде якісна дошкільна освіта європейського рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *