Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Ружена Рубльова стала Народною артисткою України

З нагоди Міжнародного дня театру Президент Володимир Зеленський присвоїв почесні звання театральним діячам України. Почесне звання «Народний артист України» присвоєно Рубльовій Ружені Анатоліївні – артистці-вокалістці Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність. 

У Херсонському театрі Ружена Рубльова працює з 1999-го року. В останні роки особливо розквіт талант Ружени Анатоліївни, як хормейстера та автора музичного оформлення багатьох вистав та музичних програм театру: «Рольові ігри», «Лісова пісня», «Межа або у контейнері», «Не турбувати», «Тато в кубі», «Свіччине весілля» та інші.

Артистка неодноразово виїжджала на гастролі як у різні міста України, так і за кордон – у Португалію, Францію, Румунію, Молдову, Болгарію, Угорщину, Білорусь. 

З моновиставою «Світ пісень Едіт Піаф» прийняла участь у багатьох фестивалях та конкурсах. Зокрема, у Московському Міжнародному фестивалі камерних театрів і вистав малих форм «Слов’янський вінець» (2007р.). 

Професійна діяльність Ружени Анатоліївни, яка досягла широкого визнання не лише в Херсоні, а й за його межами, неодноразово відзначалась різного рівня відзнаками та нагородами. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *