Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

РЯТУВАЛЬНИКИ ХЕРСОНЩИНИ ГОТОВІ ПРИБОРКАТИ ЛІСОВУ ПОЖЕЖУ

Сильна спека, поривчастий вітер і людський фактор. Все це є пряма загроза для знищення вогнем рукотворних лісів Херсонщини. Тож рятувальники відпрацьовували дії з ліквідації лісової пожежі.

Щороку на Херсонщині горять ліси. Лише минулого року було зафіксовано 245 пожеж, знищено – 771 гектар зелених насаджень. Аби упередити надзвичайну ситуацію, на території Олешківського лісництва відбулося спільне тренування з ліквідації лісової пожежі. Отримавши псевдо повідомлення, що пожежа виникла в 9-му кварталі загальною площею у 50 гектарів, рятувальники оперативно налагодити взаємодію усіх служб, відправили автоцистерни з водою, у короткий термін розгорнули штаб.


Сергій Чорний, начальник ГУ ДСНС України у Херсонській області, полковник служби цивільного захисту, повідомив, що навчання проводять з метою відпрацювання практичних навичок у рятувальників і для того, щоб громадськість бачила, що є ті сили, які у разі необхідності можуть розгорнутися, дати лад стихії, яка не дай Боже є і буває кожен рік.


Незважаючи на те, що рятувальники готові приборкати вогонь, головне не допустити виникнення масштабних лісових пожеж і зберегти рукотворні масиви у Херсонській області, які є не лише окрасою південного степу, а й захищають місцевість від піщаних бур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *