Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Ринок землі: активісти перекрили трасу Херсон-Олешки

Сьогодні, 16 грудня 2019 року, на антонівському мосту відбулася акція проти відкриття ринку землі в Україні. В пікеті взяли участь ГС “Аграрний союз України”, Профспілки АПК, Асоціація фермерів України, представники ПП «Національний Корпус» Херсон та «Свобода».

Даніїл Бунчак, голова штабу ПП «Національний Корпус» Херсон:

«Фермери не відчувають підтримку з боку влади. На нашу думку, Президент Володимир Зеленський, не враховує те, що прийняття Закону про ринок землі, може безвідповідально вплинути на аграріїв. Наші умови – це заборона продажу землі іноземцям та зменшення кількості гектарів дозволених для продажу землі та ще ряд чинників, які мають бути враховані».

До активістів звернувся голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв. Проте конструктивного діалогу між аграріями та очільником області не вийшло, адже Юрій Гусєв повністю підтримує законопроєкт про продаж землі, запропонований Володимиром Зеленським.

Активісти на 10 хвилин перекрили трасу Херсон-Олешки. А вже сьогодні ввечері, о 22:00 від Херсонського драматичного театру ім. Миколи Куліша планують відправитися на автобусі до Києва на пікет під Верховну Раду України, аби домогтися зустрічі з парламентарями, які проголосували у першому читанні за законопроєкт про ринок землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *