Середа, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Сальдо: Моє завдання – виправдати вашу довіру

Володимир Сальдо виходить у другий тур мерських перегонів.
Із зверненням в соціальних мережах Сальдо звертається до херсонців:

«Шановні херсонці!
Звертаюся до кожного з вас, хто прийшов на виборчі дільниці і зробив свій вибір. Офіційних результатів поки ще немає, але вже зараз я розумію, наскільки велика ваша підтримка і ваша довіру до мене, як до кандидата в мери Херсона.
Ви не вірите порожнім обіцянкам, бігаючим по місту «динозаврам», тому що життя в місті – це не шоу і не красива картинка в ЗМІ, не формальні гасла і чергові запевнення. За цим не варто нічого, крім говорильні. Херсону потрібна реальна робота.
Вас не зупинили черги на дільницях, залякування пандемією, масштабне цькування з боку моїх опонентів і тонни інформаційного бруду. Тому що ви знаєте мене особисто, кожен з вас.
Я не ховаюся, відповідаю на прямі і гострі питання, не боюся говорити відкрито, сперечатися, доводити і відстоювати інтереси нашого міста. Завжди перебуваю серед вас, бо так само, як і ви, люблю Херсон, ціную Херсон, живу в Херсоні і працюю в Херсоні!
Ви проголосували за зміни, за своє майбутнє, за майбутнє своїх дітей, за наше місто і за комфортне життя в ньому. Ви проголосували за розвиток і перспективи, за професіоналізм і конкретну роботу міського голови для вас, ваших сімей, рідних і друзів.
Дякую вам за це! Я продовжую боротьбу за перемогу в другому турі!
Тисну кожному з вас руку і розумію: моє завдання – виправдати вашу довіру і справами доводити, що ви зробили правильний вибір!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *