П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

«Самоцвіти України» подорожували Херсонщиною

 

П’ята зустріч у рамках проєкту «Самоцвіти України» протягом трьох днів мала своє продовження на теренах Таврії. Другим пунктом зустрічі з відомою українською письменницею, нашою землячкою Ганною Гороженко після Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара була легендарна Асканія-Нова. Місцева інтелігенція з великою зацікавленістю віднеслась до зустрічі, а отже у розділі «Вільний мікрофон» організатори та Ганна відповідали на велику кількість запитань щодо історії рідного краю. Як зазначила Ганна Гороженко: «Асканiя Нова. Сюди варто приїхати, аби вiдчути красу степу й природи».

Наступним пунктом було курортне місто Генічеськ на березі Азовського моря. Тепла і по-домашньому затишна зустріч із гостею відбулась в Генічеській районній центральній бібліотеці. Цікава і незаангажована розповідь письменниці про історію написання історичних романів «Воля Ізабелли» та «Лицарка Корони» наснажила присутніх на переосмислення ролі українців у долі становлення цивілізованої Європи.

П’ята зустріч збільшила книжковий фонд Гончарівки та Генічеської і Асканійських книгозбірень на кілька соціально значимих видань, серед яких роман Ганни Гороженко «Лицарка Корони», книга для дітей Марії Сердюк «Чарлі Чаплін» із біографічними нарисами про відомих особистостей, книга для успішної дитини Анастасії Смєхової «Весела фізкультура», книга Марічки Крижанівської «Веселі ангелята» та казка від Ганни Гороженко «Кай, Грей та Лісова фея».

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *