Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Селище Лазурне очолило список топ запитів Google щодо місць для відпочинку

В Google проаналізували пошукові запити, пов’язані з відпочинком, подорожування та туризмом у період пандемії. Цього року великою популярністю користується відпочинок у Коблево. Селище Лазурне, що на Херсонщині, зайняло другу сходинку. Приємно вражений такою новиною голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік, який зазначив, що курорт на морському узбережжі планують зробити ще більш цікавим та привабливим для туристів.

А повністю десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google така:

1.Коблеве
2.Лазурне
3.Затока
4. Бердянськ
5.Одеса
6.Приморськ
7.Урзуф
8.Білосарайська коса
9.Київське море
10.Кирилівка

В Україні кількість пошукових запитів проживання почала знижуватися у лютому і впала на 44% в квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Коли ж країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошукових запитах Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% у тиждень. В цілому пошуковий інтерес у червні виріс на 46% порівняно з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

Пошукові запити про відпочинок у Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішими в Україні за другий квартал 2020 року. А вся десятка виглядає так: Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія, Греція.

У компанії також зауважили зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – збільшення на 44% у червні 2020 порівняно з червнем минулого року, екотуризм – 46% зростання у порівнянні з минулим роком. Повідомляється про значне падіння інтересу до гарячих турів у порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також екскурсійних турів – мінус 56%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *