Середа, 27 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир обговорив з підприємцями шляхи конкурентноздатності

У м. Нова Каховка, в рамках святкування Дня міста, відбувся круглий стіл «Шляхи розвитку економіки громад». Його учасниками стали підприємці, промисловці, виробники та фермери.

Сергій Козир

Очільник Херсонщини зазначив, що саме економіка та підприємництво актуальне та важливе джерело сили та конкурентноздатності громад Херсонщини:

«Сьогодні саме  підприємницький, фермерський та промисловий актив області здатний зрушити з місця питання забезпечення комфортних умов для ведення бізнесу на Херсонщині і, що особливо важливо, в невеликих громадах. Я завжди наполягаю на чесних та прозорих правилах відносин з інвесторами, відстоюю підтримку місцевого виробника. Тож моя ідея проста та зрозуміла: що добре для виробника, то добре для громади».

круглий стіл

Під час круглого столу учасники обговорили низку важливих тем: аграрнi та туристичнi можливостi Каховського району та всієї області, розвиток бiзнес – клiмату громад у співпраці з мiжнародними грантовими проєктами та як використовувати iсторичнi, культурнi та географічні  переваги громад. 

Резюмуючи, очільник Херсонщини Сергій Козир запропонував ініціативу –   створити місцеву робочу групу з формування локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу:

«Завдання цієї групи  – створити модель та методологію економічного розвитку невеликої громади, для втілення її підприємницьких ініціатив. Вивчити європейський досвід розвитку підприємництва в малих громадах та застосувати його в місцевих умовах. Коли ця модель буде готова, її можна втілити в невеликих громадах. А я готовий взяти під особистий контроль підтримку такої робочої групи, вивчення позитивного досвіду і підтримку втілення Локальної стратегії на рівні малих громад для забезпечення їх розвитку».

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *