Середа, 27 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир продовжує спілкуватися з жителями області

Сергій Козир

Кочубеївська територіальна громада стала першою на Херсонщині об’єднаною громадою, яка успішно передавала досвід всім іншим в області. До її складу входять 14 сіл колишнього Високопільського району.

Сьогодні, 7 жовтня 2021 року, кандидат в народні депутати по 184 округу Сергій Козир побував там і поспілкувався з жителями. Зокрема, у с. Заградівка відвідав місцевий ринок.

ринок

“Люди розповіли, ще на початку об’єднання вирішили, що одним із найголовніших пріоритетів для розвитку, має бути ремонт доріг. Таку позицію я підтримую, адже територією Кочубеївської ТГ проходять не тільки комунальні, а й центральні дороги обласного значення. Торік за нашою ініціативою було відремонтовано а/д О220607 Кочубеївка – Давидів Брід. Також вже вирішується питання щодо ремонту мосту між Заградівкою та Пригір’ям”,- зазначив Сергій Козир.

Люди також розповіли Серію Козирю, що у селі дуже потрібно відновити поштове відділення. Це питання він взяв у роботу.

А ще, у селі стоїть порожньою школа, тому люди запропонували посприяти, аби на базі закладу було відкрито дитячий табір чи інший заклад для громади та області.

Звертались люди і стосовно відновлення Заградівського лісництва. Це питання справді важливе для всієї області.

село

У с. Пригір’я запитали – як скоро на їх території з’явиться спортивний майданчик? Сергій Козир розповів, що у рамках програми Президента «Здорова Україна» триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності та популяризації здорового способу життя. До кінця 2022 року в Україні планують відкрити 10 тисяч спортмайданчиків.

А ще у селі відсутня аптека, що є великою проблемою та відсутні спеціалісти у місцевій амбулаторії.

“Люди розповіли, що готові надати житло і інші умови для медиків, що будуть працювати у громаді. Повністю підтримую це рішення, заохочення молодих спеціалістів – один з пріоритетів нашої роботи” – зазначив Сергій Козир.

Відверто поговорив кандидат в народні депутати і з жителями села Свободне. Проблеми схожі: дороги, медицина, водопостачання, маршрутне сполучення.

“Вирішити всі ці проблеми цілком реально, якщо братися до справи комплексно і системно. Саме так ми працюємо у команді президента”- зауважив Сергій Козир.

село

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *