П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир прозвітував про 100 днів роботи на посаді голови ОДА

Сергій Козир

Реалізація національної програми Президента України «Велике будівництво», боротьба із поширенням пандемії коронавірусу на Херсонщині, розвиток туризму, інфраструктури та залучення інвестицій  –  саме ці питання стали першочерговими для Сергія Козиря на посаді голови Херсонської облдержадміністрації.

Про перші результати роботи і плани на майбутнє Сергій Козир розповів під час пресконференції для ЗМІ.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Козиря головою Херсонської облдержадміністрації 1 березня 2021 року. До цього він тимчасово виконував обов’язки очільника Херсонської ОДА.

«Під час вручення мені службового посвідчення Президент дав головні доручення для реалізації на новій посаді. Головне з яких – розкрити весь потенціал Херсонської області і втілити в життя всі можливості. Тож, вся команда облдержадміністрації працює для створення комфортних і безпечних умов для кожного жителя області. І мені приємно, що у багатьох сферах цього вдалося досягти»,  – зазначив Сергій Козир.

Під час перегляду презентації  журналісти детальніше дізналися про досягнення команди облдержадміністрації у багатьох галузях. Варто зазначити, що  на кожному питанні Сергій Козир зупинився окремо і  розповів про найголовніше. 

«Пріоритетних завдань, які потребують рішучих дій, дуже багато. Це і реалізація інфраструктурних об’єктів, і напрямки, які починали торік разом з Юрієм Гусєвим. Велику увагу приділяємо медичній сфері. Адже саме ця галузь сьогодні потребує найбільшої уваги у зв’язку із пандемією коронавірусу.  Ми розуміємо, наскільки сьогодні медичним закладам області необхідна наша підтримка. Активно працюємо і щодо створення комфортних умов у лікарнях. Так, в рамках програми «Велике будівництво» з березня цього року відкрито 8 реконструйованих приймальних відділень та збудовано три амбулаторії», – наголосив Сергій Козир.

пресконференція

Також голова облдержадміністрації розповів про хід будівельних робіт на шляхопроводі по проспекту Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег. Роботи на майданчику ведуться цілодобово, щодня задіяно майже 150 працівників. З початку березня і до початку червня  будівельна готовність  І-ї черги мостопереходу  збільшилась на 20 % та становить 75%. Тож, Сергій Козир запевнив, першу чергу шляхопроводу буде завершено до Дня незалежності.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *