Середа, 27 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир привітав із 65-тою річницею заснування жителів села Томарине

Сергій Козир

Кандидат у народні депутати України по 184 округу Сергій Козир привітав із 65-тою річницею заснування жителів села Томарине Бериславського району.

“Знаю, що Томарине завжди славилося своїми талановитими, працьовитими людьми. Людьми, які не зважаючи на проблеми і перешкоди, завжди справлялися зі всіма труднощами та перепитіями. Саме з такою громадою мав нагоду сьогодні поспілкуватися та привітати з ювілеєм”, – зазначив Сергій Козир. 

Від місцевих етнографів Сергій Козир почув цікаву розповідь про заснування села Томарине. Це – легенда про юну княжну Тамару, яка любила степ, володіла шаблею, а одного разу зустріла прекрасного козака, якого покохала.

Та якось на село налетіли половецькі орди. Селяни відчайдушно боролися і попереду була княжна Тамара. Однак сили виявилися не рівними, у пекельному бою впав коханий дівчини, а вона навіть не встигла з ним попрощатися. Аби уникнути полону, Тамара кинулась в озеро й потонула. Кажуть, що відтоді село й має ім’я княжної – Томарине.

село

“Під час своєї роботи на посаді голови Херсонської обласної держадміністрації я встиг вивчити проблеми багатьох населених пунктів, знаю і про ті проблеми, які турбують громаду с. Томарине: школи, дитячі садочки, медичні заклади, дороги, водопостачання.

Тож нам є куди докладати зусилля, щоб Херсонщина, а з нею й Томарине, по-справжньому розквітли.
Сьогодні я знову сказав людям: вони можуть на мене завжди розраховувати, звернутися із будь-якою проблемою. А я посприятиму у її вирішені.

А в цей святковий день хочу подякувати жителям села за те, що вони є, що розвивають свій рідний край, чесно живуть і плідно працюють. Завжди готовий допомагати Томариному.

Бажаю жителям здоров’я, миру та розвитку! Зі святом!”, – зазначив Сергій Козир. 

дитина

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *