Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир розповів про продовження програми «Велике будівництво» на Херсонщині

Сергій Козир

Будівництво – це розвиток регіону. Вже зараз побудовано міст через Північно-Кримський канал, будується Центр олімпійських видів спорту H2Oу Новій Каховці та інші об’єкти.

Наступним кроком програми «Велике будівництво» на Херсонщині, за словами кандидата у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голови Херсонської ОДА Сергія Козиря, має бути перехід до реалізації великих проєктів, а це – відновлення водного транспорту і будівництво портів по Дніпру; розвиток будівельної та харчової галузі, які забезпечать морський туризм на півдні Херсонщини.

Також Сергій Козир виступає за переробку сміття на корисні ресурси, тож необхідне будівництво для цього відповідного комплексу. Інший важливий напрямок – будівництво аеропорту в Херсоні, який буде і пасажирським, і транспортним.

Нагадаємо, що на Херсонщині у 2020 році 12 соціальних об’єктів Херсонщини увійшли до переліку програми Президента «Велике будівництво». В області збудували та реконструювали 4 дитячі садки,4 школи, 4 об’єкти спортивної інфраструктури. У 2021 році до національної програми «Велике будівництво» в області ввійшло 10 проєктів: 2 школи (с. Нова Збур’ївка, смт Каланчак); 2 дитячі садочки (смт. Іванівка, м. Херсон); 1 об’єкт охорони здоров’я (м. Херсон, лікарня відновлювального лікування);4 об’єкти спортивної інфраструктури (центр олімпійських видів спорту «Н2О м. Нова Каховка», стадіон у смт Іванівка, спортивний комплекс у м. Таврійськ та стадіон у с. Чорнобаївка); ЦНАП у м. Нова Каховка.

Вже реалізовано 5 проєктів та завершені будівельні роботи д/с «Лелеченя», д/с по вул. Сухарній, 9/4 у Херсоні, спортивні стадіони у с. Чорнобаївка, м. Таврійськ, ЦНАП у Новій Каховці.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *