Субота, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир влаштував жителям Херсонщини тренування з найсильнішими людьми країни

тренування

Здорова нація – успішна країна.
Особливо важливим цей вислів стає сьогодні, коли наступає нова хвиля пандемії COVID-19.

У цей важкий час ми маємо направляти всю необхідну допомогу нашим лікарям, які щоденно борються за життя людей. Але ми не повинні забувати про профілактику та карантинні обмеження, тож маємо підтримувати імунітет фізичними вправами на свіжому повітрі.

Такої позиції дотримуються жителі Новокаховського та Бериславського районів, які сьогодні, 23 жовтня 2021 року, долучилися до відкритого тренування з найсильнішими людьми України «Стронгмен 2021».

Сергій Козир

До Нової Каховки на запрошення кандидата у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голови Херсонської ОДА Сергія Козиря завітали зірки українського спорту, на чолі із символом здорового духу нашої нації – Василем Вірастюком. Майстер-клас богатирської сили відбувся із дотриманням усіх карантинних норм.

“Я щиро дякую Василю Вірастюку за те, що завітав до нас на Херсонщину. Це справді визначна людина для України, який вже багато років гідно несе наш прапор. Пам’ятаю, як він отримав титул «Найсильнішої Людини Світу», як тоді вся країна пишалася його досягненнями,” – зазначив Сергій Козир.

А ще, Сергія Козиря з Василем Вірастюком об’єднує не менш важлива тема – збереження та відновлення лісу та зелених насаджень. На жаль, неконтрольована вирубка дерев дуже шкодить екології, окрім того, наражає людей на небезпеку та шкодить сільськогосподарському виробництву.

“Президент України поставив перед нами ціль – за найближчі роки збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Це не просто красиві числа, це – наше здорове майбутнє. Василь Вірастюк на Прикарпатті власноруч бореться з проблемою вирубки лісів та зупиняє автомобілі з нелегально вирубаним лісом.

Для мене, як представника команди Президента на Херсонщині – це теж актуальне завдання. Разом із небайдужими жителями громад ми висаджуємо нові дерева. Нагадаю, нещодавно провели акцію «Херсонщина кольору лісі – Херсонщина кольору життя», під час якої висадили 10 тисяч дерев у Каховському та Бериславському районах,” – зазначив Сергій Козир.

Також він додав, що його з легендою українського спорту Василем Вірастюком, поєднує спільне бачення – ми маємо створити такі умови, аби спорт був доступним для всіх, для жителя кожного населеного пункту нашої області.

“Нам вже вдалося збудувати нові сучасні стадіони та спортивні майданчики, зараз активно ведеться будівництво Центру Олімпійських видів спорту Н2О у Новій Каховці. Також працюємо над реалізацією поставленого Президентом завданням: кожній громаді новий сучасний майданчик. Разом змінюємо Херсонщину,” – зазначив Сергій Козир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *