Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Сергій Козир запропонував 7 кроків для залучення інвестицій на Херсонщину

Сергій Козир

Для розвитку Херсонщини потрібні масштабні інвестиції, вважає кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир. Це один з ключових пунктів передвиборчої програми кандидата.

Для цього Сергій Козир пропонує зробити 7 кроків.

По-перше, в 4 рази скоротити кількість дозвільних документів і процедур. По-друге, у 3 рази скоротити кількість перевірок контролюючих органів. Також кандидат виступає за скорочення у 3 рази самих контролюючих органів, залишення за ними виключно наглядові функції.

Четвертий крок – побудувати перевірки таким чином, щоб фіскальні органи не мали можливості зупиняти виробництва. Пятий – розробити стратегію дерегуляції нормативно-правових актів, які ускладнюють ведення бізнесу.

Також Сергій Козир виступає за те, що перевірки з боку державних органів мусять проводитися тільки при наявності підстав, передбачених кримінальним кодексом.

І сьомий крок – надати херсонським виробникам реальний доступ до міжнародної торгівлі.

Виконання цих завдань створить середовище для залучення фінансів у Херсонську область, переконаний кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу». Це розвиток, збільшення кількості робочих місць, зростання зарплат і пенсій. А головне, нам потрібен відхід від моделі сировинного придатку, перехід до переробної промисловості, яка створює велику додану вартість.

«Тільки економічне зростання в регіоні може зупинити відтік населення з країни. Ми маємо утримати і повернути наших громадян. Держава має працювати в інтересах людей. Ми почали будувати дороги, для того щоб швидка могла доїхати до людей, щоб інвестор приходив в найвіддаленіші громади. Дороги – це артерії нашої області. По яким гроші мають текти в громади, а не люди за кордон», – переконаний Сергій Козир.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *