Вівторок, Березень 31Перший регіональний

Сергій Рибалко: “Ми поборемо цю мафію!”

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Рибалко не перший день веде боротьбу проти необґрунтованого підняття тарифів на воду для сільгосполиву. Він стверджує, що ціну підняли не з об’єктивних причин, а через корупційну складову водного господарства України і Херсонщини.

«У порівнянні з минулим роком ціна зросла на 30 відсотків! Аграрії Херсонщини розпочали серйозну боротьбу. Є перші висновки антимонопольного комітету. Ми дуже надіємося, що Київський антимонопольний комітет дасть вказівку на проведення антимонопольного розслідування. Ми вже бачимо багато зловживань, які відкрито видно на поверхні. Якщо Антимонопольний комітет розпочне розслідування, то нам вдасться встановити об’єктивні і реальні ціни на воду, це раз, і друге, це дозволить людям, які працюють у цих водних господарствах, отримувати додаткову підвищену оплату. Так нещодавно я отримав повідомлення від людей, які дякують за те, що я підняв цю тему. Оскільки за минулий рік працівники водних господарств не отримали жодної копійки на матеріальну допомогу. Їм видали премію до професійного свята у розмірі 200 гривень, у той час, як управління закупило три нові іномарки», – розповів Сергій Рибалко.

Керівник сільгосппідприємства переконаний, що усі кошти, які сплачують аграрії області йдуть не на зарплату працівникам, а на якісь відкати, «закатані» у якусь схему.
«Я думаю, що цю мафію ми поборемо! Це буде справедлива ціна і люди будуть отримувати нормальну заробітну плату. Це для нас одне із пріоритетних завдань», – підкреслив Сергій Рибалко.

Також Сергій Рибалко, користуючись нагодою, звернувся до своїх пайщиків: «Якщо земля буде зрошувана, то пшениця буде гарна і ми будемо платити багато, якщо буде суходільна і з дорогою водою, то розраховувати на підвищення орендної плати не доведеться. Тому що, усі кошти доведеться віддавати корупціонерам, які сидять у Києві і у Херсоні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *