Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Шахраї активізувалися на Бериславщині

шахраї

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє про поновлення активності шахраїв у Херсоні та Херсонській області.

Так, наприклад, в Бериславському районі псевдоподатківець Іванишин Олександр Семенович, користуючись номером мобільного телефону 066-801-27-59, телефонує суб’єктам господарювання району та направляє останніх для вирішення надуманого питання виключення підприємства або підприємця із переліку «київських аудиторів» до свого співучасника, який виконує роль в.о. начальника Головного управлінняДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Клима Ігоря. Для цьогопсевдоподатківець надає інший номер, а саме 099-309-97-27. Людина, що відповідає за цим номером телефону, обіцяє допомогу за якихось 25 тис. гривень,які необхідно перерахувати на платіжну карту 5375 4141 2806 2881.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу платників податків на неможливість подібних ситуацій та закликає бути уважними та ні в якому разі не піддаватись на провокації шахраїв. При отриманні подібних пропозицій звертайтесь із заявами до підрозділів Національної поліції.

Також, нагадуємо, що при наявності інформації про можливі корупційні правопорушення, здійснені працівниками ГУ ДПС у Херсонській області,  Автономній  Республіці  Крим  та  м. Севастополі, ви можете повідомити про них сектору з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном 0552-427680 або передати інформацію електронною поштою на поштові скриньки kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *