Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Школа супергероїв розпочне роботу у Херсоні з 1-го вересня

Сучасне обладнання, зручні меблі, кольорові стіни – це нова “Школа Супергероїв”, яку сьогодні відкрили у Херсонській обласній дитячій лікарні. З 1-го  вересня, завдяки реалізації цього проєкту, маленькі пацієнти медзакладу, які через тривале лікування не можуть відвідувати освітні заклади, зможуть отримувати нові знання.

Для створення “Школи супергероїв” з обласного бюджету було виділено понад 84 тис. грн, які пішли на придбання нового сучасного обладнання та меблів.

Заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова взяла участь у відкритті Школи Супергероїв. 

«Обласна рада виділила кошти для створення та облаштування спеціального навчального кабінету для дітей, що перебувають на лікуванні у медзакладі. Спочатку процес навчання діточок онкогематологічного відділення відбувався у гральній кімнаті, і ось, нарешті, їм створено належні комфортні умови для навчання. Дякуємо усім, хто долучився до цієї доброї справи. А нашим супергероям бажаємо суперсили для одужання», – сказала пані Рукавішнікова.

Засновницею Школи Супергероїв є Євгенія Смірнова. Саме її у цьому прагненні підтримала команда «1+1 Медіа» та особисто телеведуча ТСН, куратор Школи Супергероїв Наталія Мосейчук. Першим було відкрито клас у відділенні ВІЛ/СНІД, а потім у відділенні інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».
У 2020 році до проєкту було включено КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради.

«Депутатський корпус одразу підтримав цю ідею, адже кожен з нас розуміє її надважливість. Мені особисто дуже запали в душу слова Наталії Мосійчук, яка розповіла про те, що при проведенні дослідження дитячих мрій, виявилося, що діти в лікарнях мріють не про гаджети чи щось матеріальне… вони мріють стати здоровими. Наша задача докласти усіх зусиль, аби ця їхня мрія точно здійснилася», – зазначила Оксана Рукавішнікова.

Директор Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холодняк зазначила, що маленьких пацієнтів навчатимуть педагоги, які працюють у Школі гуманітарної праці. Вони й раніше викладали дітям, які перебувають на тривалому лікуванні, але тепер маленьких пацієнтів навчатимуть у новому кабінеті.

«Зараз педагоги, які навчають діточок, стали членами наших родин. Діти з радістю чекають на вчителів навіть тоді, коли їм боляче і вони не дуже хочуть навчатися», – розповіла Інна Холодняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *