Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Школи Олешківського району залишилися без газового опалення

Від сьогодні, 30 січня 2020 року, п’ять шкіл міста Олешки та Нова Маячка залишилися без газового опалення. Більше трьох с половиною тисяч дітей пішли на вимушені канікули. Таке рішення було прийнято вчора, 29 січня 2020 року, під час засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації.

Директор комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Микола Литвиненко розповів, чому склалася така ситуація:

Ще 18 листопада 2019 року Центр обслуговування установ та закладів освіти району розпочав тендерну процедуру по закупівлі природного палива.

Згідно законодавства відповідний договір мав бути підписаний 21 грудня 2019 року, але у зв’язку з тим, що у процедурі закупівлі взяли участь багато учасників, останні почали подавати численні скарги до Антимонопольного комітету України, це спричинило затягування строків процедури закупівлі.

Щоб не допустити зриву навчально-виховного процес у закладах освіти, Центр ОУЗОР уклав договір з попереднім постачальником на 20 відсотків строком до 28 січня 2020 року, аби виграти час для вчасного підписання нового договору до кінця цього року.

Але один з недобросовісних учасників в останній день строку на оскарження, а саме о 23 год. 30 хв, подав нову скаргу і цим самим унеможливив підписання угоди на постачання газу.

За матеріалами Мост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *