Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Школярі завітали до прикордонників Херсонського загону

Учора, в рамках національно-патріотичного виховання молоді, до прикордонників Херсонського загону завітали учні Горнастаївської загальноосвітньої школи.  Діти подолали 150 кілометрів для того, щоб ближче познайомитись з сучасними  охоронцями кордону, адже для їхнього селища прикордонники мають особливе значення.

Восени 1941 року 14 бійців розвід групи 25 прикордонного полку, виконуючи бойове завдання вийшли на східну околицю Горностаївки та вступили в нерівний бій з фашистськими військами. Усі вони героїчно загинули, а селяни, які були свідками тих жахливих подій, поховали прикордонників у братській могилі. З того часу місцеві жителі вшановують пам’ять героїв-прикордонників. На місці братської могили встановили меморіальну плиту та Пам’ятний Знак Прикордонникам, як символ вірності військовому обов’язку.

Під час екскурсії по управлінню Херсонського прикордонного загону та відділу прикордонної служби «Херсон» військовослужбовці розповіли дітям про основні завдання та функції прикордонного відомства, а також провели цікаві заняття та продемонстрували роботу службової собаки з пошуку наркотичних речовин.

За матеріалами прес-служби Херсонського прикордонного загону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *