Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Школярів Горностаївського району годуватиме «Майстер Шеф»

На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради 8 січня 2020 року відбувся районний семінар – навчання  за участі  медичних сестер і відповідальних за організацію харчування в  закладах дошкільної та повної загальної середньої  освіти.

Захід  провела Любов Шарко – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Під час навчання опрацьовані  Рекомендації щодо порядку складення  перспективних меню харчування  дітей в закладах дошкільної та середньої загальної освіти,  які розробило Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Також були обговорені питання стосовно запровадження у харчуванні учнів шкіл у районі страв із збірника рецептур переможця кулінарного шоу «Майстер Шеф» Євгена Клопотенка. З урахуванням наявних умов на шкільних харчоблоках прийнято рішення про поступове введення – по 2-5 нових страв в харчування дітей, починаючи вже з середини січня  поточного 2020 року.

Від так школярів частуватимуть: салатом з відвареного буряка з сухариками, рисовим супом з томатами, смаженим хеком, картопляним пюре з морквяним або буряковим соком та чаєм каркаде.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *