Середа, 25 ЛистопадаПерший регіональний
Shadow

Скадовський морпорт планують передати у концесію

 
З роботою Скадовського морського торговельного порту в рамках робочого візиту на Херсонщину ознайомилися Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков та Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації. 

У ході зустрічі Олексій Резніков повідомив керівництву морпорту, що вже завтра на засіданні Уряду порушуватиметься питання про відновлення роботи цього об’єкта, який закрили на період карантину.

Також присутні обговорили питання передачі порту на приватизацію або в концесію. За словами голови обласної державної адміністрації Юрія Гусєва, серед цих двох варіантів буде обрано найвигідніший. Тобто той, який допоможе морпорту розвиватися в подальшому.

Начальник Скадовської філії ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Кугут розповів присутнім, що наразі найголовніша проблема порту – борг перед податковою у розмірі 25 млн грн. Представники Уряду запевнили, що вони працюватимуть і над вирішенням цього питання.

З роботою порту гостей ознайомив в.о. директора ДП “Скадовський морський торговельний порт” Олександр Литвиненко.

Для довідки: Скадовський морпорт розташований на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. У порту є 5 причалів загальною довжиною 802,6 м, але зараз в експлуатаційному стані знаходиться тільки 3. Він має три підйомні крани вантажопідйомністю від 5 до 21 тонни. Наразі портовий флот складається з двох суден.

Порт має належну інфраструктуру, систему енергопостачання, зручні морські підходи і може приймати судна з осадкою до 6 м і вантажопідйомністю до 5 тис. тонн, а також сучасні конструкції поромів типу RO-RO. У тиловій частині цього причалу облаштовано розворотне коло для автомобілів TIR.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *