Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

Скільки в квітні отримав зарплати голова Херсонської ОДА

47 тис 230 грн отримав зарплатні у квітні 2020 року голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв. 

У березні цього року пан Гусєв заробив понад 55 тис. грн.

Таку інформацію оприлюднило  видання «Слово і діло», отримавши відповіді на запити щодо нарахувань зарплати топчиновникам, зокрема й головам ОДА.

Через карантинні обмеження зарплати високопосадовців у квітні стали значно менші, ніж у березні, коли деякі голови обласних держадміністрацій отримали по 60-80 тисяч гривен.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою зарплати керівників та членів виконавчих органів, членів наглядових рад державних компаній на час карантину обмежили до 10 мінімальних, тобто максимум до 47 тисяч 230 гривень.

Найбільшу суму нарахували голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку в розмірі 58 тис. 64 грн. Як пояснили в обладміністрації, після того, як за документами проведуть розпорядження щодо утримання нарахувань, у травні із зарплати Бондаренка вирахують «переплату» за квітень, тому наступного місяця він отримає меншу суму.

Новопризначений голова Закарпатської ОДА Олексій Петров приступив до виконання обов’язків 23 квітня, тому йому було нараховано лише 13 тис. 494 грн.

Віталій Федорів, який був призначений головою Івано-Франківська ОДА на день пізніше від свого закарпатського колеги, має лише 11 тис. 60 грн нарахувань до зарплати.

Усім іншим головам обладміністрацій у квітні нарахували «мінімалку» у розмірі 47 тис. 230 грн. Виключенням є голова Запорізької ОДА Віталій Туринок, якому нарахували 46 тис. 862 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *