Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

“Слуги народу” відмовились від державного фінансування партії на користь медичної галузі

Бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав на своєму засіданні перерозподіл коштів для їх більш ефективного використання в системі охорони здоров’я.

«У ці важки часи епідемічної загрози, медична галузь вкрай важлива для України. Лікарі самовіддано працюють заради нашого з вами життя та здоров’я. Для політичної партії «Слуга Народу» є принциповим підтримка медичної галузі, її подальший розвиток. Заради цього ми відмовились від державного фінансування партії. І ми й надалі працюватимемо для перетворення української медицини на сучасну галузь», – прокомментвав голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.

Завдяки прийнятому рішенню 13 мільйонів гривень піде Держлікслужбі на виплату зарплат. Через субвенції місцевим бюджетам буде витрачено 325,7 мільйона гривень на придбання інсуліну та препаратів для лікування нецукрового діабету. На придбання обладнання та витратні матеріали для 12 обласних лабораторних центрів МОЗ спрямовують 14,6 мільйона гривень, що дозволить збільшити обсяг ПЛР-тестувань на COVID-19. А для забезпечення роботи Електронної системи охорони здоров’я виділено 13,3 мільйона гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *