Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині відбулися спаринги борців з України, Білорусі та Молдови

Два дні захоплюючих сутичок, неймовірних емоцій вболівальників, поразок і перемог. 9 листопада 2019 року завершився міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Іллі Кулика, що тривав два дні в універсальній спортивній залі Херсонського вищого училища фізичної культури.

Представники вільної боротьби області з 1978 року підтримують традицію і проводять представницький турнір пам’яті Іллі Кулика, який спочатку був відкритим міським, потім обласним і всеукраїнським.

На сьогоднішній день турнір має статус міжнародного.

Цього року учасниками змагань стали 270 спортсменів з України, Білорусі та Молдови.

За словами Валерія Іздебського, головного судді змагань, судді міжнародного класу, участь у турнірі дає можливість отримати звання «Майстер спорту України»:

«Вчора представник з Харкова та представник з Полтави виконали норматив та отримали звання «Майстер спорту України». Також вчора випускники Херсонського вищого училища фізичної культури показали гарні результати: Лавров Максим, Арушанян Ерiк і студентка 1 курсу Кулагiна Антонiна вибороли золоті нагороди. Студентка 2 курсу Тіслiченко Ганна стала срібною призеркою.

Щодо сьогоднішніх результатів, то золото здобув Довголюк Роман, 2 місце посів Маслюк Олександр, а бронзу отримав Альберт Єрмаков. Через місяць у Києві відбудеться Кубок України по вільній боротьбі, тому ці змагання є гарною підготовкою наших херсонських спортсменів до наступного турніру».

Крім того, за словами Валерія Іздебського, на міжнародному турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті Героя Радянського Союзу Іллі Кулика, виросло не одне покоління борців, які представляли та представляють нашу країну на Європейський та світових аренах.

Ерiк Арушанян вже більше 9 років займається вільною боротьбою, має титул Чемпіона світу, вже вчетверте бере участь у цих змаганнях. Минулого року він одержав перемогу, і цього разу довів свою першість:

«Вчора я боровся з трьома суперниками: з нашого міста, з Києва, а також із спортсменом з Молдови. Останній суперник був найважчий, перемогу одержав під кінець спарингу, виграв з рахунком 5:4».

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *