Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Стартувало онлайн-голосування за найкращого працівника освіти на Херсонщині

ВРУ

Визначити педагога з претендентів на відзначення премією ВРУ шляхом онлайн голосування. Відповідне рішення прийняла комісія з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності Херсонської обласної ради, яка відбулася 3 червня 2021 року.

У ході засідання депутати розглянули лист комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій щодо внесення кандидатури на відзначення Премією Верховної Ради України педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

Комісія вирішила обрати кандидата максимально демократично, відкрито та прозоро, а також застосувати належні організаційні заходи з врахуванням громадської думки та залученням фахівців освітньої галузі.

На офіційному вебсайті Херсонської обласної ради оголошено онлайн-голосування за претендента.  За цим  посиланням ви можете обрати одного з десяти кандидатів на державну винагороду.

Всіх бажаючих запрошують проголосувати за найкращого, на вашу думку, працівника освіти.

Дедлайн – 31 липня 2021 року.

Пресслужба Херсонської обласної ради 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *