Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Директора Херсонської обласної клінічної лікарні відзначено почесною нагородою

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я області та з нагоди відзначення Дня незалежності України директора КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради Клименка Віктора Леонідовича нагороджено Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною».

Віктор Леонідович очолює заклад з 1996 року. За цей час найбільшу увагу приділяв впровадженню в закладі сучасних діагностичних та лікувальних технологій. Завдяки цьому сьогодні в лікарні поводяться ендоскопічні операції на хребті та суглобах, лапароскопічні втручання в гінекології та хірургії, вапоризація передміхурової залози тощо.

В закладі відкрито відділення серцево-судинної хірургії, де вперше в області виконана операція на відкритому серці, а також проктологічний центр на базі хірургічного відділення, центр планування сім’ї та репродукції людини.

За рейтинговою оцінкою міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» херсонська лікарня визнана кращим закладом охорони здоров’я України.

Віктор Леонідович користується великою повагою серед колег та всієї медичної спільноти. Має почесне звання «Заслужений лікар України», медаль Гіппократа та орден Української Православної Церкви Рівноапостольного Князя Володимира. З 1998 року – депутат Херсонської обласної ради.

Пресслужба Херсонської обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *